Zdravé krmení pro psa

30.11.99

Je zdravé krmivo pro psy mýtus? Pravděpodobně jste přemýšlel, protože slyšel o posledních pes potravin vzpomíná. Pet milenci, jako jste vy se obávají, že jejich psi budou trpět tak jako mnoho jiných, které jedli potraviny obsahující nebezpečné složky - pšeničného lepku a výrobek, použité při výrobě plastů.

Pokud jste stejně jako ostatní majitelé psů, užíváte mnohem blíže podívat na ty psí etiketách potravin. Tvrdí, nabídnout nejvyšší kvalitu, vyváženou stravu pro vašeho domácího mazlíčka, ale jak můžete vědět, jestli je to pravda? Jak se vám zaručit, že váš pes jí pouze zdravé jídlo? Je vůbec možné, aby si zdravé krmivo od výrobců teď?

To se stalo těžší najít levnější zdravé krmivo pro psy. Oni používají vysoké úrovně konzervantů a trvat hodně zpracování, které ničí živiny. Mnoho použití výplň, aby se množství, ale to nedělá nic pro kvalitu. Nejčastějšími plnivy jsou pšenice a kukuřice. Psi nepotřebují kukuřici. Ve skutečnosti to může být pomalé trávení tím, že váš pes žádné živiny vůbec.

Kukuřice a pšenice může také vyvolat alergické reakce u některých psů. Jakýkoliv obilí výrobek by měl obsahovat kompletní obilí, takže váš pes dostane všechny výhody, včetně vlákniny, vitamínů a minerálů. Podívejte se na ovesných vloček, ječmen, proso a hnědá rýže jako ty bude poskytovat nejlepší výživnou hodnotu.

Když si přečtete krmiva pro psy štítek, podívejte se na ty nejlepší ingredience poměr, což je 40% masa, 50% zeleniny a 10% obilí. Položky jsou uvedeny v pořadí podle množství. Budete chtít, aby se ujistil, maso je v horní části seznamu.

Dejte si pozor na živočišné vedlejší produkty, protože to může zahrnovat nestravitelné části zvířat, jako jsou nohy a zobáky. Také, být si vědom výrobců, kteří seznam Maso jako hlavní produkt, a pak jej sledovat s masem vedlejších produktů. To mění nutriční poměr výrazně.

Věděli jste, že vitaminy A a B dělají dobré konzervační látky? Podívejte se na štítky, které seznam tyto namísto rakovinotvorných chemických konzervantů BHA, BHT a etoxyquin.

Vyberte si kvalitní, seriózní krmivo spíše než značek hospodářství jako prémiové krmivo bude obsahovat složky s vyšší nutriční hodnotou.

Mějte na paměti, že váš pes by mohli získat více z určitého druhu krmiva pro psy, spíše než jeden-pro-všechny značky. I když oba typy nabídky hodnoty potravin, někteří psi mají další potřeby. Faktory patří zděděná zdravotní rizika svého plemene, úrovně aktivity vašeho psa a všechny další základní podmínky, které vyžadují určité pes potravin živiny.

Pokud chcete, aby váš pes dostává jen zdravé krmivo pro psy, které si můžete připravit sami. Existuje mnoho receptů k dispozici on-line, a psů receptáře. Spuštění vyhledávání na internetu, a jste si jisti, najít nepřeberné množství možností. Podívejte se na fóru psa účely. Lidé rádi jít on-line a povídat o svém oblíbeném tématu - jejich domácí mazlíčky - a podíl na recepty.

Vědět, jak číst krmivo pro psy štítky vám pomůže určit nejlepší produkt pro váš petArticle vyhledávání, ale nemůžete porazit domácí pro váš klid a poskytovat nejlepší nutriční a zdravé krmivo pro své milované nejlepším přítelem.

Reklama - odkazy


 Firma STAKO, prověřený výrobce vestavěné skříně Vám dodá skříň přesně podle Vašich představ.


Osvědčený výrobce vestavěné skříně, společnost KOMANDOR. Ručí za vysokou kvalitu a nadstandartní služby.


Poradíme Vám, jaké betonové směsi jsou vhodné na konkrétní použití.


Specialista na zateplení fasád rodinných domů Profibau CZ

Provádíme zateplování fasád rodinných domů po celé České republice. U nás najdete nejen osobní přístup, ale také orientaci na kvalitu a detail.


Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Zajišťujeme outsourcing výkonu činnosti data protection officer podle GDPR.


Nevíte jak vyřešit uspořádání bytu? Vestavěné skříně Vám ušetří potřebné místo.


Nedovolte, aby se pro Vás stěhování stalo noční můrou. Komplexní služby stěhování Praha pro Vás!


Silberbarren kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Environmental research and developmentactivities oriented mainly on the progressive technologies, procedures and equipment.

Nejdůležitější pomůcka na jógu je jógamatka, která zlepší stabilitu při cvičení. Nabízíme různé barvy a vzory.

Chrantě svůj majetek proti inflaci. Nakupte u nás investiční zlato, které je osvobozeno od DPH.

Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.